AKTUALIZACJA OFERTY: 17 I 2022

UWAGA: OGŁOSZENIE JAKO PRACA STAŁA- PEŁEN ETAT

Firma VENDING WARMIA  działa w branży vendingowej od ponad 12 lat. W związku z rozwojem sieci automatów samosprzedających poszukujemy osobę do pracy na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego

Miejsce pracy:  Kurzętnik
Region działania: woj. Warmińsko-Mazurskie / woj. Kujawsko-Pomorskie

Do głównych obowiązków Przedstawiciela Handlowego należy pozyskiwanie nowych lokalizacji pod ustawienie maszyn vendingowych.

KOGO SZUKAMY?

  • osoby zaangażowanej
  • otwartej na kontakt z Klientami
  • chętnej do nauki i poznania nowej branży
  • nastawionej na współpracę

TWOJE ZADANIA:

  • aktywne pozyskiwanie nowych lokalizacji
  • przygotowanie ofert handlowych
  • negocjacje warunków transakcji
  • badania scoringowe przed planowaną inwestycją
  • raportowanie i administracja wykonywanej pracy
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • utrzymanie dobrych kontaktów i relacji z klientami

WYMAGANIA

  • prawo jazdy kategorii B
  • wysoka kultura osobista
  • systematyczność w działaniu

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie stałe + premia
  • pracę z dużymi perspektywami rozwoju
  • dobrą atmosferę w pracy
  • narzędzia pracy: samochód służbowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres email: biuro@vendingwarmia.com.pl